Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[podanie na Kid Moda]

1. Imię: Bartłomiej
2. Nick w grze: Trigen
3. Wiek: Mam 16 lat
4. Staz na serwerach: 500 godzin w Unturned, około 250 na serwerach AtomicPlay.
5. Na których serwerach najczęściej grasz? Najczęściej gram na serwerach AtomicPlay#3 oraz AtomicPlay#4
6. Ile czasu dziennie możesz spędzić na serwerach: Na serwerach spędzam około od 3 godzin do 5 [w tygodniu], a w weekend nawet od 3do 8/9 godzin czasami nawet 10
7.Dlaczego ty: Częstotliwość wizyt administracja na serwerach AtomicPlay jest mniejsza niz na serwerach Zgame. Mam zamiar ogarniać serwery Atomica, odpowiadać na rózne pytania, które zadają nowi gracze, oraz wreckować zraidowane bazy, których nie brakuje. W moich planach jest kontynuacja gry na waszych serwerach, nie ukrywam gra mi się świetnie, lecz czasami występują powyzsze problemy, lub jakiś gracz łamie regulamin w sposób naganny.
8.Napisz coś o sobie: Jestem zartobliwą osobą, lubię dobrą zabawę, lubię pomagać innym, lub nowym graczą na waszych serwerach, aktualnie jestem w najlepszej ekipie na AtomicPlay Rosja [-14k REP] . Gwarantuje duzą obecność w przyszłości na waszych serwerach. Mam dobry mikrofon w razie jakiś pytań mogę wejść na TS3/Discorda.
Zgłoś się na ts3/discord

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 06:19   18.06.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.