Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

serwery upadają

Witam 
Ostatnio zobaczyłem że serwery zgame.pl bardzo upadają coraz mniej graczy gra na nich i odchodzi na inne.
Moją  propozycją  jest jakaś reklama na portalu youtube.com lub zrobienie jakiegoś eventu na którym będą dobre nagrody do wygrania, mam nadzieję że moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona na zebraniu. 

Dziękuje za przeczytanie, Pozdrawiam Szymek.
jeżeli pomogłem daj REP+ 
Odpowiedz
rep ++
Odpowiedz
W dużej mierze upadaniem serwerów jest: 
1. brak coin-flipa, który sprawiał że użytkownicy nie wydający pieniędzy na punkty mogli je zdobić.
2. Wszędzie easy i easy, żadnych normali dla bardziej ograniętych użytkowników.
3. P2W, które jest obecne na prawie każdym serwerze z pluginami, główną bolączką tej serwerowni jest fatalne zbalansowanie cen przedmiotów/broni w sklepie do ich zastosowań (za 2tys. można kupić bronie do totalnej rozwałki), które na dodatek są niezniszczalne z powodu wszech obecności easy.
4. Blokowanie przedmiotów typu metal ladder, które są potrzebne do tworzenia baz, drewnia na drabinka jest zdejmowalna z nożyka, natomiast do metalowej drabiny potrzebna jest broń palna (wiele razy spotkałem się z przypadkiem, że ktoś mszcząc się za RAID niszczył mi drewniane drabiny.

Po poprawieniu tych rzeczy serwer odzyska dawną świetność.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wkurza mnie to, że ludzie opuścili #4, który po premierze Francji był najpopularniejszy ze wszystkich.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 07:17   20.08.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.