Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[KidMod] Mauser25

1. Imię: Jakub
2. Nick w grze: Mauser25
3. Wiek: 15
4. Staż na serwerach: jakieś ponad 200H będzie ale leci w góre
5. Na których serwerach najczęściej grasz?: zgame #01 Pei, zgame #03 Russia
6. Ile czasu dziennie możesz spędzić na serwerach: Zależy od tego czy jest rok szkolny czy jest wolne ale tak średnio od 2 do 4 godzin dziennie
7. Dlaczego Ty?: Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ widząc to co się dzieje na serwerach zgame.pl (szczególnie na #03 Russia) postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce ponieważ Administracja nie zawsze ma czas aby tyle móc poświęcić na #03 Russia. Wielu graczy wykorzystuje ten fakt aby się obrażać, wyzywać administracje oraz budować nie regulaminowe Budowle. Big Grin
8. Napisz coś o sobie: Jestem Jakub mam 15 lat z reguły interesuje się wojskie, militariami, bronią, strategią etc. Lubie grać w gry szczególnie przez ostatni czas w Unturned na Serwerach zgame.pl. Rolleyes Nie lubie kiedy ludzie się kłócą, obrażają innych bez powodu albo nie przestrzegają regulaminu. Z tego właśnie powodu co się dzieje w ostatnim czasie postanowiłem że złoże ten wniosek na zostanie Moderatorem na serwerach Zgame.pl!

Blush

Exclamation Jeśli chodzi o bana którego dostałem za budowle która nie podlegała w tamtym czasie pod regulamin. Exclamation

Pozdrawiam Jakub (Mauser)
[Obrazek: R7bSiZf.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 13:07   22.08.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.