Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na Kryhaaakoo.

Nick oskarżonego: [EV]Kr¥#aaak0
Serwer: s2, washington
Data zajścia: 5/26/2019
Złamany punkt regulaminu: Zostałem zbanowany na 1 godzinę, za napisanie słowa kurwa.
Warto wspomnieć, że próbowałem wyjaśnić to z wyżej podaną osobą na TeamSpeaku
ale ewidentnie nie dało się tego załatwić normalnie, iż gdy zaczęłem podawać logiczne argumenty zaczął
grozić mi banem za rzekome "obrażanie administracji". Oraz z tego co wiem, za jedno przekleństwo  jest ostrzeżenie bądz
kick, a nie ban na 1h, a gdy kolega zapytał się czego nie dostałem kicka tylko bana odpowiedział, że kick niczego by mnie nie nauczył.
Dowody: Świadek, w postaci kolegi będącym wtedy na serwerze oraz można to sprawdzić w logach serwera.
Uzasadnienie: Zostałem zbanowany niesłusznie i proszę, o rozpatrzenie mojej skargi.
Odpowiedz
Witam,
Regulamin określa jasno, że używanie wulgaryzmów jest zakazane (Regulamin Serwerów Unturned, Rozdział I, Punkt 1 - Zakaz używania wulgaryzmów na globalnym i lokalnym czacie gry oraz czacie głosowym.). Wymiar kary w przypadku złamania regulaminu przez gracza zależy od moderatora i powinien być proporcjonalny do stopnia złamania regulaminu. W logach są 4 wypowiedzi gracza, które można uznać jako wulgaryzmy. Ban został nadany słusznie.

Pozdrawiam,
Fillipo
Odpowiedz
X D, wcześniej pewna osoba dostała jedynie kicka, za dosc mocna obraze mojego kolegi
a ja za jedno "kurwa" dostalem bana na 1h, gdzie tu jakas rownowaga?
Odpowiedz
Każdy ban powinien być traktowany oddzielnie, dlatego jeżeli uważasz, że dana osoba powinna być ukarana, a nie została to zgłoś sprawę w oddzielnym wątku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 06:22   18.06.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.