Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prośba o unbana na moim kochanym serverze zgame

Thumbs Down 
Chciałbym serdecznie przeprosić moderatorkę Wikusie za zaistniała sytuacje z dnia: 19 kwietnia 2019 roku. W tym dniu obraziłem administratorkę/moderatorkę na serverze zgame #1. W wiadomościach prywatnych przepraszałem Wikusie i o dziwo przyjeła przeprosiny. A jako, że co roku od paru lat z moim przyjacielem Meyahem odczuwamy nostalgię i chcemy pograć na waszym serverze dokładnie zgame #1, mile proszę o rozpatrzenie mojej prośby o ub. Z góry dziękuje, przepraszam i obiecuję nienaganna postawe na waszym serverze do końca moich dni i proszę o jeszcze jedną szanse, która w moim mniemaniu należy się każdemu.

Dziękuje i przepraszam Rainbow. <<3
lol
Bana masz od Wiktorii, której w naszych szeregach już nie ma.
Jaka jest gwarancja, że zaistniała sytuacja jest ostatnią, która była i będzie ?
(10.07.2019, 20:14)BravoSix napisał(a): Bana masz od Wiktorii, której w naszych szeregach już nie ma.
Jaka jest gwarancja, że zaistniała sytuacja jest ostatnią, która była i będzie ?

No gwarancja jest taka, że poprostu nie opłaca mi się popełniać tego samego błędu. Bo w końcu człowiek uczy się na błędach. A ja najzwyczajniej w świecie chciałbym pograć w starą dobra giereczke ja za starych dobrych czasów. W sumie poza tym macie tylko i wyłącznie gwarancję na moje słowo nic więcej nie mogę wam zaoferować, ale w głębi duszy mam nadzieje,że rozpatrzycie moją prośbę pozytywnie. :>
lol
UB.
(10.07.2019, 22:29)Heheszki napisał(a): UB.

kocham cie <<<<3 dziekuje
lol

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 14:41   20.07.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.