Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[UB] Meyah

Chciałbym serdecznie przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i moje wulgarne odzywki do wszystkich graczy. Jako, że co roku od paru lat z moim przyjacielem Rainbowem odczuwamy nostalgię i chcemy pograć na waszym cudownym serwerze, a że teraz wpadliśmy na niesamowity pomysł chcemy go zrealizować, dokładnie zawsze gramy na zgame #1. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie. Z góry dziękuje, przepraszam i obiecuję wzorowe zachowanie  na waszym serwerze  i proszę o jeszcze jedną szanse, która w moim mniemaniu należy się każdemu.

Dziekuje za uwage, Meyah <3 Heart Heart Heart Heart Heart Heart

Załączone pliki Miniatury

(09.07.2019, 16:46)Meyah napisał(a): Chciałbym serdecznie przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i moje wulgarne odzywki do wszystkich graczy. Jako, że co roku od paru lat z moim przyjacielem Rainbowem odczuwamy nostalgię i chcemy pograć na waszym cudownym serwerze, a że teraz wpadliśmy na niesamowity pomysł chcemy go zrealizować, dokładnie zawsze gramy na zgame #1. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie. Z góry dziękuje, przepraszam i obiecuję wzorowe zachowanie  na waszym serwerze  i proszę o jeszcze jedną szanse, która w moim mniemaniu należy się każdemu.

Postaraliście się tak bardzo, że zmieniliście nick w prośbie o UB, moje gratulacje.
(09.07.2019, 17:42)CiapaCiapaRito Chefcases.com napisał(a):
(09.07.2019, 16:46)Meyah napisał(a): Chciałbym serdecznie przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i moje wulgarne odzywki do wszystkich graczy. Jako, że co roku od paru lat z moim przyjacielem Rainbowem odczuwamy nostalgię i chcemy pograć na waszym cudownym serwerze, a że teraz wpadliśmy na niesamowity pomysł chcemy go zrealizować, dokładnie zawsze gramy na zgame #1. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie. Z góry dziękuje, przepraszam i obiecuję wzorowe zachowanie  na waszym serwerze  i proszę o jeszcze jedną szanse, która w moim mniemaniu należy się każdemu.

Postaraliście się tak bardzo, że zmieniliście nick w prośbie o UB, moje gratulacje.

ale o czym ty mówisz skoro w tym postcie nie ma nic o staraniu się i nikt nie zmienił nicku. Moze tyle ze meyah mial w grze nick nom3rcy ale na forum z tego co pamietam mial meyah caly czas. dziekuje
lol
Gdzie według ciebie zmieniliśmy nicki? Gdy mnie banowali, raczej (Podkreślając raczej) użyli moje steamid itp, a nie mój nickname na którym gram. Po za tym, skąd wiesz że "zmieniliśmy nicki" jak jesteś jakimś noname i nas nie znasz? Ale jakby to bylo potrzebne, to tak, jestem NoM3rcy #kys
(09.07.2019, 19:11)Meyah napisał(a): Gdzie według ciebie zmieniliśmy nicki? Gdy mnie banowali, raczej (Podkreślając raczej) użyli moje steamid itp, a nie mój nickname na którym gram.  Po za tym, skąd wiesz że "zmieniliśmy nicki" jak jesteś jakimś noname i nas nie znasz? Ale jakby to bylo potrzebne, to tak, jestem NoM3rcy #kys

Źle mnie zrozumieliście , wysłaliście na forum post napisany w taki sam sposób tylko,że ze zmianą nicku.
Po drugie nie wiem dlaczego od razu na mnie naskakujecie, bo źle zinterpretowaliście moje słowa.
I nie nazywaj mnie noname'em-"skoro nas nie znasz".
Bana masz ode mnie.
Przemyślałeś swoje zachowanie ? Jaką mam gwarancję, że to się nie powtórzy ?
Tak, przemyślałem swoje zachowanie i masz 85% gwarancję że to się nie powtórzy, gdybym nie przemyślał zachowania, to nie pisałbym odwołania
UB.
kc @heheszki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
 15:14   20.07.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.