Wybierz grę

• Unturned

• Battlefield

• GTA V

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• Wiedźmin

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[KidMod] Toronto

1. Imię: Wiktor
2. Nick w grze: Toronto
3. Wiek: 17
4. Staż na serwerach: W Unturned mam około 350 godzin i w sumie 3/4 czasu grałem na waszych serverach i jakiś randomowych arenkach, a na serverach zgame gram od około 2016 roku.
5. Na których serwerach najczęściej grasz?: Zgame #1
6. Ile czasu dziennie możesz spędzić na serwerach: od 3 do 4 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w weekendy do 6 godzin
7. Dlaczego Ty?: Uważam,że jestem osobą dobrą na to stanowisko jako iż gram długo na serwerach zgame i znam regulamin na wylot, nie cierpię gdy na serwerze jest niemiła atmosfera a w połączeniu z czasem jakim mogę spędzać online jestem w 99% pewny,że podniósł bym standard gry i fun casualowych graczy którzy w przyszłości mogą zostać zaciętymi graczami unturned na waszych serverach Smile). P.S Znam Kacpra Nowika Nowickiego
8. Napisz coś o sobie: Jestem uczniem jednego ze szczecińskich liceów. Mam wiele z pasji jedną z nich jest granie w piłkę nożną. Mam wielu znajomych i jestem osobą otwartą ,głównie miła i dosyć szczerą. 
lol
Jestem na Nie ponieważ w innych twoich podaniach napisałeś ze masz wiek 15 a teraz nagle 17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 13:03   22.08.2019  Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.